A tartós hőség és a jelentősen megnövekedett vízfogyasztás miatt elsőfokú vízkorlátozást rendeltek el Zalaszentgrót térségében. A Zalavíz Zrt. figyelmeztetett, hogy a víziközműrendszer nem tudja pótolni a megnövekedett vízigényt, ezért szigorításokat kellett bevezetni. Kiemelték, hogy az alapvető ivóvízellátás biztosítása érdekében elengedhetetlen a lakosság együttműködése.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk