Szerdától már csak emlék lesz a védett üzemanyagár – ezek lehetnek a következmények

Sokba kerülhet ez még a magyaroknak.

Szerdától már csak emlék lesz a védett üzemanyagár – ezek lehetnek a következmények

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!