Gyengüléssel indult a kedd reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első órában és 137 949,9 ponton állt. Az OTP, Richter és Telekom mínuszban kezdett. A Mol árfolyama is csökkent, ahogy a 4iG és az OPUS részvényei is. A részvénypiac forgalma 9,3 milliárdnál járt az első óra végénél. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 5,63 Tőzsdenyitás Június 23. – Negatívan indult a nap, a BUX és a részvények pirosban állnak
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum