A Debreceni Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást. A rendelkezésre álló adatok szerint a felvételen látható férfiak Debrecenben, egy István úti üzletből elloptak egy Milwaukee márkájú hidraulikus kábelkrimpelő készüléket 2026. január 30-án 14 óra körül. A rendőrök kérik, hogy aki felismeri őket, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Debreceni Rendőrkapitányságon […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap