„Rendkívüli életem volt, nagy büdzsé kellett” – Madonna elárulta, miért hullot szét az életrajzi filmje

Hosszú ideje húzódott már a projekt a Universal stúdiónál. „Rendkívüli életem volt, nagy büdzsé kellett” – Madonna elárulta, miért hullot szét az életrajzi filmje

„Rendkívüli életem volt, nagy büdzsé kellett” – Madonna elárulta, miért hullot szét az életrajzi filmje

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!