Az előző két idényben magyar bajnoki ezüstérmes DEAC jégkorongcsapata szerződést hosszabbított hátvédjével, Bukor Rajmunddal. A 27 éves, nyolcszoros válogatott védő ötödik debreceni idényére készülhet. A legutóbbi Erste Liga-szezon alapszakaszában 32 mérkőzésen hat gólt lőtt és nyolc gólpasszt osztott ki, míg a negyeddöntő hét találkozóján 2 pontot (1, 1) gyűjtött. A legutóbb sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikáknál marad […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap