Nyílt levél: „a nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kellene a konzervatív média működését”

A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését – olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa.

Nyílt levél: „a nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kellene a konzervatív média működését”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!