A szomszédom ezt a trükköt alkalmazza 30C felett: légkondicionálás nélkül hűti a lakását, és drasztikusan csökkenti a villanyszámlát

A légkondicionáló fogyasztja az áramot, a szoba mégis olyan, mint egy kemence? Próbáld ki ezt a filléres módszert, amivel néhány fokkal élhetőbbé teheted a lakásodat a legnagyobb kánikulában is.

A szomszédom ezt a trükköt alkalmazza 30C felett: légkondicionálás nélkül hűti a lakását, és drasztikusan csökkenti a villanyszámlát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!