"Nem egészen normális Tisztítótűznek nevezni egy antikorrupciós folyamatot"

Problémásnak tartja a kormány úgynevezett Tisztítótűz-műveletetének elnevezését Béndek Ábris, mert vallásos, apokaliptikus hangulatú megfogalmazás, és egy szekuláris államban nem szerencsés politikai célokat vallási nyelvezettel felruházni. Azt elismeri, hogy a kifejezés erős kommunikációs hatással bír, úgy véli, kormányzati helyzetben már felelősségteljesebb, intézményesebb gondolkodás szükséges.

"Nem egészen normális Tisztítótűznek nevezni egy antikorrupciós folyamatot"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!