Indexcsökkenéssel kezdődött a kedd európai részvénypiacokon is. London, Frankfurt és Párizs mínuszban áll. A Brent olaj árfolyama 76 dollárra csökkent. Az arany jegyzése is gyengült. Nehezen kezdődött a keddi kereskedés a nyugat-európai tőzsdéken. A befektetői hangulatot elsősorban az Egyesült Államok és Irán között Svájcban zajló tárgyalásokkal kapcsolatos hírek befolyásolták. Az iráni szankciók feloldására a piac Európai tőzsde Június 23. – Pirosban áll a kontinens, az olaj 76 dollárra csökkent
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum