A Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságra érkezett bejelentés szerint egy 37 éves helyi férfi június 15-én este egy áruházból akart elvinni egy tálca sört. Fizetés nélkül hagyta volna el az üzletet, azonban a biztonsági őr még a bejárat előtt feltartóztatta.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress