Sörért ment a vásárhelyi férfi, lopássorozat lett belőle

A Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságra érkezett bejelentés szerint egy 37 éves helyi férfi június 15-én este egy áruházból akart elvinni egy tálca sört. Fizetés nélkül hagyta volna el az üzletet, azonban a biztonsági őr még a bejárat előtt feltartóztatta.

Sörért ment a vásárhelyi férfi, lopássorozat lett belőle

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!