Az Országgyűlés kedden elfogadta az üzemanyagárak szabályozását átalakító törvényt, amely kivezeti a hatósági árakat, de rendkívüli helyzetben újra bevezethetővé teszi azokat. Vége a védett üzemanyagárnak, megszavazta a parlament a kivezetését
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu - gazdaság