Szezonális finomságok fogyasztása: egy szép elmélet, vagy a gyakorlatban is működik?

Ma a boltok polcain szinte egész évben megtalálható a paradicsom, az eper vagy akár a szőlő is, ezért könnyen megfeledkezhetünk arról, hogy a természet eredetileg szigorú rend szerint biztosította számunkra a táplálékot. Felmerül a kérdés, különösen, amikor fenntarthatósági kérdéseket feszegetünk: vajon elegendő lenne-e egészségünk megőrzéséhez, ha elsősorban a Magyarországon termő, szezonális alapanyagokat fogyasztanánk?

Szezonális finomságok fogyasztása: egy szép elmélet, vagy a gyakorlatban is működik?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Digital Hungary

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!