Tovább támadják Rubint Rékát, nem hagyja magát a fitneszlady: „Van lehetőségünk az onkológián találkozni csütörtökön”

Folyamatosan támadják, de megvédte magát Rubint Réka.

Tovább támadják Rubint Rékát, nem hagyja magát a fitneszlady: „Van lehetőségünk az onkológián találkozni csütörtökön”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo.hu - Tévé

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!