Kubatov Gábor: Ha a Fradinak az lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

A Fidesz vezetéséből távozó politikus azt mondja, a klubelnöki poszthoz sem ragaszkodik feltétlenül. Azt nem tudja, mennyit veszít a Ferencváros azzal, hogy a Tisza került kormányra, de azt elismerte, hogy spórolniuk kell majd.

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak az lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!