Feláras a boltban a hűtött üdítő: kiderült, szabad-e így árusítani kánikulában

Egy ceglédi üzlet pluszpénzt számít fel a hűtött üdítők után. A hűtési díjra egy kézzel írt cetli figyelmezteti a vevőket. Vajon jogilag szabad ilyet tenni?

Feláras a boltban a hűtött üdítő: kiderült, szabad-e így árusítani kánikulában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dívány

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!