Az MTS veszítette a legtöbb felhasználót az év eleje óta

Az első negyedévben összesen 39 696 mobiltelefonszám váltott hálózatot Szerbiában. A RATEL adatai szerint ebben a periódusban a mobiltelefon-szolgáltatások felhasználói a legtöbb számot a Telekom Srbija hálózatából hálózatából vitték át másik szolgálattóhoz, míg a legtöbb szám az A1 hálózatába érkezett, írja az N1. A szabályozó hatóság, azaz a RATEL adatai szerint januártól március végéig az […]

Az MTS veszítette a legtöbb felhasználót az év eleje óta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!