Óriási a készültség Magyarországon: itt már a locsolást is megtiltották
A tartós hőség és a megnövekedett fogyasztás miatt kimerültek a zalaszentgróti víziközműrendszer tartalékai, így a településen másodfokú vízkorlátozást vezettek be.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agrárszektor