Súlyos bírságot kapott a Mol, milliókra büntette a jegybank

Súlyos bírságot szabott ki a Molra a Magyar Nemzeti Bank, miután a vállalat a jegybank szerint késve tájékoztatta a befektetőket egy jelentős olajellátási problémáról. A társaságnak 43 millió forintot kell fizetnie a rendkívüli tájékoztatási kötelezettség megsértése miatt.

Súlyos bírságot kapott a Mol, milliókra büntette a jegybank

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!