Kérdőívet küldenek ki az intézmények vezetőinek, hogy írják meg az ellátás valós állapotát. Jelenleg az egészségügyi ellátórendszer 18 százaléka nem működik – problémaleltárt készít a minisztérium
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu