A Sándor-palota éles üzenettel reagált a Magyar Péter által bejelentett Alaptörvény-módosításra, amely azonnali hatállyal megszüntetné az államfő megbízatását. Sulyok Tamás a jogállamiság tiszteletben tartására és a hatalommal való visszaélés veszélyeire figyelmeztetett a kormányzati tervek kapcsán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL