Két új villamos állt forgalomba Budapesten

Újabb CAF-villamosokkal gyarapodott a budapesti járműflotta: a műszaki vizsgálatok, valamint az előírt próbafutások teljesítését követően forgalomba állt a 36. és a 37. szerelvény - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) kedden.

Két új villamos állt forgalomba Budapesten

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!