Ennek az Orbán-maffia biztosan nem fog tapsolni: A visszaszerzett vagyonokból építenék a jövőt!

A sokezer milliárd forintnyi „közpénzjellegét elvesztő” nemzeti vagyonból összeharácsolt magánvagyonok sorsa lehet a következő évek egyik legfontosabb politikai és gazdaságpolitikai kérdése. Egy a szerkesztőségünkhöz eljutatott koncepció szerint a – az Orbán-maffia által az elmúlt másfél évtizedben szisztematikusan kijátszott – visszaszerezni kívánt vagyonokból nem egyszeri költségvetési bevételt, hanem Magyarország első valódi szuverén jövőtőke-alapját kellene létrehozni: olyan intézményt, amely nem elkölt, hanem befektet, nem múltbeli sérelmeket konzervál, hanem évi százmilliárdos nagyságrendű forrást teremthet innovációra, oktatási és egészségügyi fejlesztésekre, illetve hazánk technológiai felzárkóztatására.

Ennek az Orbán-maffia biztosan nem fog tapsolni: A visszaszerzett vagyonokból építenék a jövőt!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Zsúrpubi

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!