„Úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését” – áll a levélben. Mi történt? Nyílt levelet írt Navracsics Tibor volt területfejlesztési miniszter, és Ferencz Orsolya korábbi miniszteri biztos az általuk „nemzeti tőkéseknek” nevezett milliárdosoknak, anélkül, hogy bárki nevesítettek volna. A teljes levél ide kattintva olvasható. A politikusok a Fidesz-közeli média megmentését „Most kötelező segíteniük” – NER-milliárdosokkal mentenék a Fidesz sajtóját Navracsicsék
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes