Rétvári Bence: a visegrádi országoknak közösen kell fellépniük az európai nemzetek szuverenitásáért

Az Európai Unió gazdasági főtengelye már nem egy Berlin-Párizs-London, hanem a Berlin-Varsó-Budapest-Prága-tengelyen van inkább – mondta Rétvári Bence, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) frakcióvezetője kedden az Országgyűlésben napirend előtt. Kijelentette, hogy a Fidesz–KDNP-kormány számára mindig is fontos volt a Visegrádi Együttműködés (V4), azaz Magyarország, Csehország, Lengyelország és Szlovákia partnersége. A mohácsi csata 500. évfordulójára emlékeztetve hozzátette: … Rétvári Bence: a visegrádi országoknak közösen kell fellépniük az európai nemzetek szuverenitásáért

Rétvári Bence: a visegrádi országoknak közösen kell fellépniük az európai nemzetek szuverenitásáért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → vasarnap.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!