Karácsony Gergely: Bennünket nem lehet megvesztegetni, és ezt a főmegvesztegető is elismeri

A főpolgármester megszólalt az önkormányzati korrupciós botrányról, szerinte óriási pénzkidobás volt a Pék korrupciós ügye.

Karácsony Gergely: Bennünket nem lehet megvesztegetni, és ezt a főmegvesztegető is elismeri

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!