A főpolgármester megszólalt az önkormányzati korrupciós botrányról, szerinte óriási pénzkidobás volt a Pék korrupciós ügye.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!