Visszavonul a közélettől a Baranya-megyei Önkormányzat fideszes elnöke

Szinte egyszerre írta meg a pécsi fidesz-közeli sajtó, hogy „kész távozni” a Fidesz pécsi választókerületi elnöke, és a megyei önkormányzat elnöke. Felhívta az egyik pécsi portál Őri Lászlót, hogy megtudja, attól tart, hogy „elszámoltatási” ügy indulhat ellene?

Visszavonul a közélettől a Baranya-megyei Önkormányzat fideszes elnöke

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!