Elengedték a rendőrök a férfit, aki egy józsefvárosi téren akart megszabadulni két, 2-3 hónapos kölyökkutyától és egy körülbelül 8 hónapos ebtől. Utóbbi meg is sérült, amikor a gazdája az autóból kidobta. A férfi a rendőröknek azt mondta, csak sétáltatni akarta az állatokat, így visszakapta a kutyákat. Másnap Cegléden már sikerült a lelketlen gazda akciója, amit az előző nap megsérült eb már nem élt túl. Az állatvédők nyomravezetői díjat tűztek ki az állatkínzó azonosítására, többen úgy vélik, egy Monor környéki, korábban már hasonló bűncselekmény elkövetése miatt eljárás alá vont férfi lehet a kutyakínzó.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk