Botrány: a legnagyobb hőségben húzzák le a vásárlókat, külön pénzt kérnek a hideg üdítőért egy magyar kisboltban

A nyári hőségben sokan ösztönösen a hűtő felé veszik az irányt, egy ceglédi kisboltban azonban ez már külön költséggel jár. A furcsa megoldás gyorsan országos vitát indított arról, hogy meddig mehetnek el a kereskedők és a boltok a növekvő költségek áthárításában.

Botrány: a legnagyobb hőségben húzzák le a vásárlókat, külön pénzt kérnek a hideg üdítőért egy magyar kisboltban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!