Vagy megfövünk, vagy lejjebb adunk az igényeinkből – mondja Ürge-Vorsatz Diána, aki szerint utóbbit szakpolitikai döntésekkel kell elérni, nem az emberekre bízni. A klímakutatót a Reggeli gyorsban kérdeztük a hőhullám közepette.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió