Az ellenzéki pártok is elítélték a Narendra Modi vezette kormányt, amiért nem ítélte el határozottan az amerikai agressziót, azzal vádolva azt, hogy feladta India szuverenitását az imperialista diktátumok előtt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → amiidonk.hu