Most jött a bejelentés: 15 év után távozik a Fideszből a politikus

Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke bejelentette, hogy tizenöt év után visszavonul a közélettől. A politikus kész lemondani tisztségéről, és a mandátumát is visszaadja.

Most jött a bejelentés: 15 év után távozik a Fideszből a politikus

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!