Most jött a bejelentés: 15 év után távozik a Fideszből a politikus
Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke bejelentette, hogy tizenöt év után visszavonul a közélettől. A politikus kész lemondani tisztségéről, és a mandátumát is visszaadja.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs