„Nekem most jó visszatérni, jó dolgozni” – Dióssy Klári nehéz időszak után tér vissza a közmédiába

Több mint egy évvel élete legnehezebb időszaka után ismét dolgozik Dióssy Klári. A közmédia népszerű műsorvezetője nyáron a Kossuth Rádió Délelőtt című műsorát vezeti és Révfülöpről is bejelentkezik majd a Nyár ’26 rádiós kísérőműsorában, miközben a Duna nyári magazinjában a könyvek világába is elkalauzolja a nézőket.

„Nekem most jó visszatérni, jó dolgozni” – Dióssy Klári nehéz időszak után tér vissza a közmédiába

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!