Milliók mondtak le a nyaralásról: a pénzhiány tartja otthon a szlovák állampolgárokat

2025-ben a 15 év feletti szlovákiai lakosok 64,5 százaléka vett részt valamilyen többnapos belföldi vagy külföldi utazáson. Bár csak enyhén csökkent az utazók száma, a járvány előtti szintet továbbra sem sikerült elérni. A legtöbben anyagi okok miatt maradtak otthon. A Szlovák Statisztikai Hivatal adatai szerint 2025-ben 2,9 millió, 15 évnél idősebb szlovákiai lakos utazott [...] Read More... Milliók mondtak le a nyaralásról: a pénzhiány tartja otthon a szlovák állampolgárokat

Milliók mondtak le a nyaralásról: a pénzhiány tartja otthon a szlovák állampolgárokat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!