„Ha jól végezzük a dolgunkat, néhány évtized múlva Közép-Európa történetét a felemelkedés, az önbizalom, a béke és az együttműködés történeteként mesélik majd” – fogalmazott a parlament ülésén a miniszterelnök.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang