Lewis Hamilton szerint szurkolói, családja, barátai és a Ferrari támogatása nélkül aligha tudott volna visszakapaszkodni arról a mélypontról, amelyet nehéz 2025-ös idénye után megélt. Hamilton: A szurkolóim mentettek meg tavaly
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ