Teljes körű átvilágítás kezdődött az Országos Mentőszolgálatnál: a vezetés a gazdálkodást, a mentőautó-állományt és az ingatlanokat is felméri, miközben a dolgozói érdekképviseletekkel is egyeztetéseket indított.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu