Több mint ötmillió forint központi pályázati támogatásban részesülnek idén a Komárom-Esztergom vármegyei önkéntes mentőszervezetek. A támogatás célja, hogy segítse a szervezetek működését, fejlesztését és felkészültségének fenntartását, ezzel erősítve a települések önvédelmi képességét. A Komárom-Esztergom Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint az önkéntes mentőszervezetek megalakítását és működésük szervezett kereteinek kialakítását még 2012-ben kezdeményezte a katasztrófavédelem. A rendszer [...] A Támogatást kaptak a térség önkéntes mentőszervezetei bejegyzés először Dorogi-medence Regionális Hírportál-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dorogi-medence