A miniszterelnök kedden a szlovák, a cseh és a lengyel miniszterelnökkel találkozik Gödöllőn. Napirend előtt azt mondta, azért dolgoznak, hogy az együttműködés a régió egyik legfontosabb motorja legyen.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG