A főpolgármester szerint már rég kiszorították Budapestről a maffiaszerűen működő korrumpáló parkfenntartó alvállalkozókat, a parkolási maffiát pedig a Fidesz nem engedte felszámolni még Tarlós István idején.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG