A meteorológusok figyelmeztetése szerint kedden ismét magas hőmérsékletek várhatók Nyugat- és Dél-Szlovákia több térségében. A hatóságok fokozott folyadékfogyasztásra, a tűző nap kerülésére és az egészség védelmére hívják fel a figyelmet. A Szlovák Hidrometeorológiai Intézet elsőfokú hőségriasztást adott ki keddre Nyugat- és Dél-Szlovákia több járására. A figyelmeztetés előreláthatólag 12 és 18 óra között lesz érvényben. [...] Read More... Perzselő hőség csap le Nyugat- és Dél-Szlovákiára: figyelmeztetést adtak ki
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép