Lengyelek vették meg az egyik legnagyobb hazai gyógyszergyártót

Felvásárolta a Biofarm SA többségi részvénycsomagját a legnagyobb lengyel gyógyszergyártó, a Polpharma – írja az economedia.ro a vállalat közleménye alapján.

Lengyelek vették meg az egyik legnagyobb hazai gyógyszergyártót

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!