Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben szólította fel a „nemzeti tőkéseket”, hogy vegyenek részt a jobboldali média finanszírozásában, miután tömeges elbocsátások sújtják a szektort, és több szerkesztőség működése is veszélybe került. A fideszes sajtóra kér pénzt a „nemzeti tőkésektől” Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu