Vidéki prókátor: ‘…Szép eljárás? Nem. De teljes mértékben megfelel az Alaptörvény szövegének…’

Fülöp Botond, a Vidéki prókátor néven ismertté vált ügyvéd, aki kirobbantotta a kegyelmi-botrányt nap, mint nap lejegyzi véleményét közösségi oldalán az országban történtekről. Az alábbi bejegyzése Sulyok Tamás „marad-megy” folytatásos történetét elemzi Magyar Péter hétfői napirend előtti felszólalása fényében. „Sulyok Tamás helyzete jogi értelemben menthetetlenné vált Ha ugyanis úgy dönt, hogy nem írja alá a […]

Vidéki prókátor: ‘…Szép eljárás? Nem. De teljes mértékben megfelel az Alaptörvény szövegének…’

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!