Együtt hajóztak tovább a norvég válogatott tagjai szurkolóikkal a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjébe. Méghozzá szó szerint, ugyanis miután az I-csoport második fordulójában 3-2-re legyőzték Szenegál csapatát, csatlakoztak a tornán drukkereik védjegyévé vált közös evezéshez. Két sztárjuk, a csapatkapitány Martin Ödegaard dobbal adta a ritmust, míg a gólfelelős Erling Haaland főevezősként vette ki a részét a "munkából".
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk