A fideszes média megmentését és a „minőségi jobboldali médiaportfólió” finanszírozását várja Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya az általuk nemzeti tőkéseknek nevezett emberektől, akik hatalmas vagyonra tettek szert az Orbán-kormánynak köszönhetően. „Úgy véljük, nemcsak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó