Navracsics Tiborék nyílt levélben kérik a jobboldali tőkéseket a fideszes média finanszírozására

Azt írják, hogy egyes nagytőkések hatalmas vagyonra tettek szert, és a viselkedésük miatt a jobboldali sajtó munkatársainak is tartaniuk kellett a hátukat. Emiatt most kötelességük segíteni.

Navracsics Tiborék nyílt levélben kérik a jobboldali tőkéseket a fideszes média finanszírozására

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!