Ismétlődő szabályszegésről van szó: korábban is marasztalták el a Molt a rendkívüli tájékoztatásra vonatkozó kötelezettség mulasztása miatt. Mi történt? A jegybank a rendkívüli tájékoztatási kötelezettség megsértése miatt 43 millió forint felügyeleti bírságot szabott ki a Mol Nyrt.-re, derült ki a Magyar Nemzeti Bank szerkesztőségünkhöz is eljuttatott sajtóközleményéből. Az MNB szerint a tőzsdei kibocsátónak legkésőbb idén Lecsapott a jegybank: ennyibe kerül a Molnak, hogy napokig nem adott hírt a Barátság vezeték leállásáról
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Forbes