„Jobb meccset játszottunk, mint Argentína ellen”

A Jordánia elleni győzelem után a győztes gólt szerző Amine Guiri nyilatkozott először az algériai csapatból.

„Jobb meccset játszottunk, mint Argentína ellen”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!