Nem indít eljárást az MNB a bennfentes kereskedelemmel vádolt MOL ellen

A MOL elfelejtett szólni a Barátság kőolajvezeték tartós leállásáról, ezzel megsértette a rendkívüli tájékoztatási kötelezettséget, amiért 43 millió forint bírságot kapott az MNB-től. Ez majd biztos jobb belátásra bírja a többszáz milliárdos bevételű vállalatot.

Nem indít eljárást az MNB a bennfentes kereskedelemmel vádolt MOL ellen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!