A MOL elfelejtett szólni a Barátság kőolajvezeték tartós leállásáról, ezzel megsértette a rendkívüli tájékoztatási kötelezettséget, amiért 43 millió forint bírságot kapott az MNB-től. Ez majd biztos jobb belátásra bírja a többszáz milliárdos bevételű vállalatot.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu